RĪGAS KINOSTUDIJAI -70!

Jau pavisam drīz – otrdien, 21. augustā plkst.18.00 Šmerļa ielā 3 svinīgā gaisotnē pulcēsies kino profesionāļi un draugi, lai atzīmētu Akciju sabiedrības „Rīgas Kinostudija” nozīmīgo jubileju.

Savos 70 pastāvēšanas gados Rīgas Kinostudija pieredzējusi dažādus laikus, tikumus un kaislības. Tās vēsture ir raiba kā dzeņa vēders, un to bagātina ne tikai uzņemtās lieliskās filmas, bet noteikti arī plašās nozares dažādu profesiju speciālisti, kuri izvēlējušies savu darbu un vārdu saistīt ar, iespējams, labāko kinostudiju pasaulē, mūsu ieskatā pavisam noteikti – Rīgas Kinostudiju.

Vai 70 gadi ir daudz? Pietiekoši, lai Rīgas Kinostudija, kas ir kino ražošanas bāze, nostiprinātos arī kā simbolisks jēdziens. Ar prieku un lepnumu godinām tos, kuru ieguldījums kinostudijas attīstībā ir veidojis to tādu, kāda tā sagaidījusi savu nozīmīgo jubileju. Jubilejas gadā ar prieku un lepnumu tiek godināti visi, kuru ieguldījums kinostudijas attīstībā ir veidojis kinostudiju tādu, kāda tā sagaidījusi savu ievērojamo jubileju. Īpašas pateicības 21. augusta vakarā, par Rīgas kinostudijai veltītajiem dzīves un darba gadiem, tiks pasniegtas desmit kino nozares profesionāļiem.